logo

14 Şubat 2017

Spor şöleni adeta nefes kesiyor

Çorum Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen kurumlararası spor şöleni heyecanlı maçlara sahne oluyor. Voleybol müsabakaları ile devam eden spor şöleninde Telekom İl Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü takımları arasındaki voleybol maçını Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül de izledi.

Çorum’daki kamu kurumları,dernekler ve vakıfların katıldığı spor şöleninde bütün müsabakaların keyifli ve çekişmeli geçtiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, takımlara ve sporculara başarı diledi.

 Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, ikincisi düzenlenen kurumlararası spor şölenine 1.806 sporcunun katıldığını belirterek “Spor şölenimize katılım oldukça yüksek. 1806 sporcu mücadele edecek. Bu sayı bizleri son derece memnun etti” dedi.

Gül, katılımın yüksek olmasının Çorum Belediyesi’nin bir başarısı olduğunu vurgulayarak “Geçen sene 19 takımın katıldığı voleybol turnuvasına bu yıl 28 takım katıldı. Buda bu turnuvaya kurumlarımızın verdiği değeri, önemi göstermektedir. Aynı zamanda da belediyemizin bir başarısıdır” diye konuştu.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ