logo

09 Nisan 2018

TOBB Nefes Kredisi başvuruları başladı

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz yıl KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi, 18 aya uzatılan vadesi ile 2 Nisan 2018 tarihinden yeniden verilmeye başlandı. Düşük faiz oranı ve vadesi ile ilgi çeken ve talep gören “TOBB Nefes Kredisi” ise 6 banka üzerinden veriliyor.

Konu hakkında açıklamada bulunan Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı , “Aylık % 0,99, yıllık % 11,88 faiz oranı ve 6 ay geri ödemesiz 18 ay vadeli TOBB Nefes Kredisi, altı banka aracılığıyla oda üyelerimizin kullanımına açılmış, gelen taleplerin fazla olması nedeniyle TOBB tarafından ilimiz için 5 milyon TL limit artırımına gidilerek, üyelerimizin yararlanması imkanı sağlanmıştır.

Teminat yetersizliğinden kredi kullanamayan KOBİ’lerimize de KGF (Kredi Garanti Fonu) destek olmaya devam edecektir. Bu krediye, odamızdan ‘TOBB Nefes Kredisi İçindir’ ibareli faaliyet belgesi alarak, Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankalarından herhangi birine müracaat edilebilecektir” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ