logo

24 Nisan 2018

TSO ve Borsa’dan TOBB’a ziyaret

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorum Ticaret  Borsası Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları ve üyeleri  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Meclis Başkanı Erol Karadaş ve yeni Yönetim Kurulu üyeleri ile Çorum Ticaret Borsası yeni Yönetim Kurulu Başkanı  Başkanı Naki Özkubat, yeni Meclis Başkanı Yılmaz Kaya ve Yönetim Kurulu  üyelerinin ortaklaşa yaptığı nezaket ziyaretinde, önümüzdeki ay yapılacak seçimde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na başarı dileklerinde bulunuldu.

TOBB Başkanı, M. Rifat  Hisarcıklıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, oda ve borsada yapılan seçimlerin başarı ile sonuçlandığını belirterek, yeni yöneticilere başarılar diledi.

Ayrıca ziyarette TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan talep edilen TOBB Nefes Kredisi için, Çorum’a ilave  2 milyon 500 bin TL tahsis edilirken, ilgili kredi için KOBİ’ler, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Halkbank ve Denizbank olmak üzere 4 bankadan herhangi birine müracaat edebilecekler.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ