logo

Tüm kışlık botlarda 1 alana 1 bedava 

Çorum’da uzun yıllardır Uğur Mumcu Caddesi’nde faaliyet gösteren Stella Hitit Ayakkabı ve Ayak Sağlığı Merkezi, birbirinden şık modellerin yanı sıra ayak sağlığına önem veren ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Mevsimsel olarak yaptığı kampanyalarla da adını sıkça duyuran ve Çorum’un en büyük ayakkabı mağazası olarak bilinen Hitit Ayakkabı’da kış ayına özel kampanyada ise sona gelindi.

TÜM ÜRÜNLERDE UYGUN FİYAT

Hitit Ayakkabı’da kış sezonuna özel “1 Bot Alana, 1 Bot Bedava” kampanyası da büyük ilgi çekerken, birbirinden şık, ayak sağlınıza özel botlar çok uygun fiyata sizleri bekliyor.

Binlerce ürün çeşidiyle her türlü model ayakkabının yer aldığı Hitit Ayakkabı’da bay-bayan ve çocuk ürünlerinde her keseye uygun fiyatlar göze çarpıyor.

11 yıldır ayakkabı sektöründe Çorum’a hizmet veren Cumhur Palabıyık, ayak sağlığı ile ilgili de ücretsiz ayak analizi yaptıklarını ve tüm Çorum’u analiz için mutlaka Hitit Ayakkabı’ya beklediklerini söyledi.

AYAK SAĞLIĞINIZI GÖZ ARDI ETMEYİN

Konforlu bir yaşam için ayak sağlığının her şeyden daha önemli olduğuna dikkat çeken Cumhur Palabıyık, ayakkabı alırken şıklığın yanı sıra sağlıklı ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini kaydetti.

Palabıyık, Türkiye’nin farklı tıp fakültelerindeki ortopedi ve travmatoloji bölümlerince onaylanmış, gerek kullanılan malzeme, gerekse tasarım ve ortopedik özellikleri bakımından ayak sağlığına uygun ürünler sattıklarını dile getirdi.

TÜM ÜRÜNLER YÜZDE YÜZ DERİ

Uğur Mumcu Caddesi’ndeki yaklaşık 700 metrekarelik 3 katlı mağazalarında her bütçeye uygun ayakkabı ve saraciye ürünlerinin yanı sıra ayak sağlığına yönelik çeşitli medikal ürünler de bulundurduklarını ifade eden Palabıyık, imitasyon (taklit) ürün satmadıklarını ve tüm ürünlerin yüzde yüz deri olduğunu ifade etti.

“Botoskopi” adı verilen ayak analiz cihazıyla topuk dikeni, kemik büyümesi, şekil bozukluğu, taban düzleşmesi ya da taban çökmesi ve çocuklarda içe dönme veya içe basma gibi deformasyonları tespit edebildiklerini aktaran Cumhur Palabıyık, böylece her müşteriye en uygun ayakkabıyı verme imkanına sahip olduklarını sözlerine ekledi.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ