logo

26 Nisan 2018

Türkoğlu Apart artık Ezer ve Şimşek’in

Çorum’un en büyük apart konumundaki Türkoğlu Apart el değiştirdi. 19. Dönem Milletvekili Adnan Türkoğlu’na ait Türkoğlu Apart Çorumlu işadamı Selahattin Ezer ve eğitimci Mustafa Şimşek tarafından işletmeciliği alındı.

Selahattin Ezer ve Mustafa Şimşek yatırımlarına bir halka daha ekledi. Hürriyet Cafe, Real Residence Otel ve Mustafa Şimşek Anadolu Lisesi’nden sonra Ezer ve Şimşek Çorum’un en büyük apart konumunda bulunan 10 katlı 80 oda ve 175 yatak kapasiteli Türkoğlu Apartı bünyesine kattı. El değiştiren Türkoğlu Apart 1 Mayıs 2018 tarihinden itibaren yeni yüzü ile hizmet vermeye devam edecek.

ÇORUM’A HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Konuyla ilgili olarak bilgi veren işadamı Selahattin Ezer, turizm sektöründe önemli adımlar attıklarını belirterek, hizmet halkalarına en son olarak Türkoğlu Apartı eklediklerini söyledi.

Ezer, işletmeciliğini yaptıkları Residence Otel’in yatak kapasitesinin pörtfeylerine yetersiz gelmesinden dolayı Türkoğlu Apart’ın işletmeciliğini de aldıklarını dile getirerek, “Uzun yıllardır Adnan Türkoğlu tarafından işletilen Türkoğlu Apart yeni yüzü ile Çorumlulara kaliteli hizmetini sürdürmeye devam edecektir. Adnan Türkoğlu’na bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür eder onun adına hizmetlerimizi layıkıyla devem edeceğiz. Çorum’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ