logo

21 Eylül 2016

Vatandaştan Bakan Ağbal’a yakın ilgi

bakan esnaf (2)

Çorum Şeker Fabrikası üretim sezonu açılışına katılmak üzere Çorum’a gelen Maliye Bakanı hemşehrimiz Naci Ağbal, Valilik ziyaretinin ardından Gazi Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti.

Valilik binasından yaya olarak Belediye binasına geçen Bakan Ağbal Gazi Caddesi üzerindeki esnafı tek tek gezerek hayırlı işler diledi. Esnaf ziyaretinde TBMM İdare Amiri Çorum Milletvekili Salim Uslu, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ve Çorum Valisi Necmettin Uzun da Ağbal’a eşlik etti.

Esnafın sorunlarını dinleyen ve sohbet eden Ağbal, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da hasbihal etti. Vatandaşlar da Bakan Ağbal’a yakın ilgi gösterdi.  Hükümetin esnafa yönelik gerçekleştirdiği yeniliklerden söz eden Bakan Ağbal, küçük esnafın daha iyi şartlarda iş yapabilmesi için gerekli düzenlemelerin de devam ettiğini açıkladı.

Esnaf gezisi sırasında AK Parti İl Başkanı Bekiroğlu’nun yakından ilgilendiği engelli Birsen Çakır’ın taleplerini babası Osman Çakır’dan dinleyen Bakan Ağbal, engelli kızın sorunlarıyla ilgilenileceğini söyledi.

bakan esnaf (1)

bakan esnaf (3)

bakan esnaf (4)

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ