logo

26 Eylül 2014

Yağmur’dan 1. yıla özel şok kampanya

 

Yağmur Mobilya’dan duvar ünitesi alana kanepe 99 TL, baza alana ise tek kişilik yatak sadece 69 TL.

Geçtiğimiz yıl Çevreyolu Bulvarı’nda Yiğitoğlu Ticaret tarafından hizmete giren Yağmur Mobilya, 1. kuruluş yıldönümüne özel kampanyaya gitti. Birinci yaşını müşterileriyle kutlayan Yağmur Mobilya’dan duvar ünitesi alana Young kanepe 99 TL, baza alana ise tek kişilik Oscar yatak sadece 69 TL’den satışa sunuluyor.

Birinci kuruluş yıldönümüne özel kampanyanın 26-29 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağını ifade eden Yiğitoğlu Ticaret Sahibi Hüseyin Yiğitoğlu, evini yenileyecek ve evlenecek olan herkesi Yağmur Mobilya’ya beklediklerini ifade etti.

Bir evin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz Yağmur Mobilya’da kampanya sadece 3 gün devam edecek. Bünyelerinde yatak odası, yemek odası ve oturma gruplarının yanı sıra salon takımları, koltuk, kanepe, çocuk odası, baza, mutfak masa, mutfak köşem ve beyaz eşya bulunduğunu aktaran Yiğitoğlu Ticaret Sahibi Hüseyin Yiğitoğlu, düğün paketi alan çiftlere de LCD Tv hediye ettiklerini kaydetti. Yiğitoğlu, tüm ürünleri kredi kartına 9 taksit ayrıca 18 aya varan elden taksit imkanı ile uygun fiyata satışa sunduklarını da sözlerine ekledi.

yağmur mobilya (2)

yağmur mobilya (1)

yağmur mobilya (5)

yağmur mobilya (6)

 

 

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ