logo

22 Eylül 2018

Yeni nesil mutfakları Çorumlularla buluşturdu

Teknoloji ve tasarımın mükemmel uyumunu mutfaklara yansıtan Silverline Ankastre, yeni nesil ankastre mutfak ürünlerini Çorumlularla buluşturdu.

Türkiye’de 60’a yakın ulusal ve uluslararası markanın yer aldığı ankastre pazarında ilk beş marka arasına girmeyi başaran Silverline, Çorum’a da Silverline Shop mağazasını hizmete açtı.

Çepni Mahallesi İnönü Caddesi No: 50/A (Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası yanı)  adresinde açılan Silverline Shop için 4 Ekim 2018 Cuma günü saat 14.00’de açılış programı düzenlenecek.

300 metre kare kapalı alanda 3 katlı binada hizmet veren Silverline Shop, 40’a yakın yeni nesil mutfaklar, Çorumluların beğenisine sunuluyor. Canlı mutfağı da bulunan Silverline Shop Mağazası’nda, müşterilere ürünleri deneyebilme ve nasıl çalıştığını görebilme fırsatı da sunuluyor.

Çorumlular hizmet verecek olan Zeren Ankastre Silverline Shop hakkında bilgi veren Yasemin Zeren ve Engin Zeren, firmanın 1968’de inşaat malzemesi sektöründe faaliyete başladığını kaydederek, “Karadeniz’de tanınmış bir firma. Uzun seneler Çanakkale Seramik’in toptancılığını yaptık. Daha sonra yenilikleri takip ederek ankastre işine adım attık. İlk önce aspiratör satışı ile başladık. Sonra çevremizden ve müşterilerimizden ankastreye yönlendirmeler geldi ve ankastre işine girdik. 2001 yılında Silverline bayii olduk. Şu anda 2 adet Silverline mağazamızla perakende ve toptan satış olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

2001 yılında Merzifon’da Silverline’ın aspiratörlerini satarak başlayan iş ortaklığımız zamanla Amasya, Çorum, Samsun ve diğer Orta ve Doğu Karadeniz illerini kapsayan bir yolculuğa çıkarttı bizi. Şu an Silverline Satış Direktörü olan kardeşim Mehmet Aygül’ün 2001 yılında elinde bond çantayla bize aspiratör satmaya gelişi dün gibi aklımdadır. Hep beraber emek verdiğimiz Silverline’ın fabrikasının gelişimine ve yaklaşık 2000 çalışanı olan büyük bir marka haline gelişine en başından beri yakından tanık olanlardanız” dediler.

Zeren Ankastre olarak Merzifon ve Çorum’daki Silverline Shop mağazalarımızla perakende satışta, Orta ve Doğu Karadeniz bölgesinde de toptan satışta yılların birikimi ile hizmet verdiklerini kaydeden Engin Zeren, “Son zamanlarda perakendede daha fazla güçlenmeye odaklandık. Ama toptanda da var olan piyasamızı korumaya çalışıyoruz. Hem satışta hem de satış sonrasında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ” şeklinde konuştu.

SİLVERLİNE MARKAMIZA İNANCIMIZ BÜYÜK

Satışlarını artırabilmek için Çorum’a hitap edecek bir mağaza yatırımı yaptıklarını anlatan Engin Zeren, “Perakende satışından montaja giden döneme kadar işimizi takip ediyor, zamanında önlem almaya veya çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti şirket prensibimizdir. Proje ve beyaz eşya alanında bu yıl daha da iyi olacağız” dedi.

HEDEFİMİZ DOĞRU ÜRÜNÜ, DOĞRU FİYATLA SUNMAK

Zeren Ankastre olarak hedeflerinin her zaman doğru ürünü, doğru fiyatla sunmak olduğunun altını çizen Engin Zeren, “Bu hem perakende hem de toptan satışlarımız için geçerli. Ürünü ve fiyatlamayı doğru seçerek müşteriye götürebilirsek her zaman kabul ediyor. Dolayısıyla stratejimizi sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize en iyi ürünü, en uygun fiyata sunmaktır. Bizim amacımız hiçbir zaman sadece ürünü satmak olmadı. Ürünü sattıktan sonra montaj aşamasına kadar takibini yapmak, müşteri memnuniyetinin sağlanıp sağlanmadığını kont- rol etmek bizim için önemli. Siz de buradayken gördünüz telefonlarımız hiç susmuyor. Servise sormaları gereken şeyleri, örneğin ölçüleri bile bize sorarlar müşterilerimiz. Bu da müşterilerimize yansıttığımız samimiyet ve güven duygusundan kaynaklanıyor” dedi.

 CANLI MUTFAKTA TEST ETME İMKÂNI

Yasemin Zeren ise bu yıl Zeren Ankastre olarak yeni atılımlar ve yeni yatırımlar yaptıklarını kaydederek, “Bu doğrultu da Çorum mağazamızı açtık. Daha çok noktada var olmak, müşteriye yeni kapılar açmak için çalışmaya devam ediyoruz. İyi ki bu yatırım kararlarını aldık diyoruz. Kısa vadede hep geleceği planlayarak küçük adımlarla ilerlemeyi sürdüreceğiz. Alınan kararlarla, uygulanan planlarla her şeyin daha iyiye gideceğini düşünüyoruz. Biz umutsuz değiliz, hem kendimiz hem de ülkemiz için. Her zaman daha fazla eve Silverline sokmak için çalışmaya ve ülke ekonomimize katkıda bulunmaya, daha fazla istihdam yaratmaya kararlılıkla devam edeceğiz.

Çorum mağazamızda ayrıca bir de canlı mutfak kurduk. Birçok mağaza canlı mutfak için yer ayırmaktan kaçınır. Ama biz müşterimiz geldiğinde ürünleri deneyebilsin, nasıl çalıştığını görebilsin istiyoruz. Canlı mutfağımızda ürünler tam fonksiyon çalışıyor. Müşterilerimiz burada kahvesini yapıp ürünleri deneyebiliyor. Bizim çalışanlarımız da o ürünleri gün boyunca kullanıyor. Fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga, buz- dolabı hepsi çalışır durumda. Bir ev mutfağını mağazamızın ortasında canlı olarak sergiliyoruz. Birçok mağazada davlumbazların fişleri bile takılı olmaz. İnsanlar, sesini, çekişini incele- yemez. O düğmelerin gerçek fonksiyonlarını öğrenemez. Canlı mutfağımızda ise müşterilerimiz dokunarak, dinleyerek ürünü inceleyebiliyor” diye konuştu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ