logo

30 Ağustos 2019

Yolyapar ailesinin acı günü

Çorum Haber Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar’ın ağabeyi, gazete personellerinden Kemal Yolyapar’ın babası Yaşar Yolyapar (74), bugün Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Merhum Kemal Yolyapar ile merhume Suade Yolyapar’ın ilk çocukları, Mehmet Yolyapar, merhum Ahmet Yolyapar, Recep Yolyapar, İsmail Yolyapar ve merhum Mustafa Yolyapar’ın ağabeyleri, Necla Yolyapar’ın eşi, Nilgün Uslu, Belgin Koçak ve Kemal Yolyapar’ın babaları, merhum Metin Uslu, Serkan Koçak ve Gözde Yolyapar’ın kayınpederleri, Aslı Uslu, Ceren Koçak ve Doğa Yolyapar’ın dedeleri olan Yaşar Yolyapar, diyabete bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle uzun süreden beri tedavi görüyordu.

Çorum’da hazır giyim sektörünün tanınmış isimlerinden olan Yaşar Yolyapar, geçmişin başarılı boksörlerinden ve boks antrenörlerindendi.

Yaşar Yolyapar’ın cenazesi yarın saat 11.00’de Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınarak Ulu Cami’ye getirilecek, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ulu Mezarlık’ta toprağa verilecek.

Çorum Post, merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diler.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ