logo

03 Haziran 2018

‘Yozgat uçuyor, Çorum bakıyor’

İYİ Parti Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Fatih Mehmet Arslan, Yozgat Havaalanının temelinin atılması konusunda İskilip’te açıklamada bulundu.

Toplam nüfusu neredeyse Çorum’un yarısı kadar olan Yozgat’a havaalanı yapılırken, sosyoekonomik yönü ve nüfus yoğunluğu bakımından Çorum’la  mukayese bile edilemeyecek Yozgat’a havaalanı yapılmasının hiçbir rasyonel gerekçesinin olamayacağını ifade eden Arslan, “Bu durumda olsa olsa AKP iktidarının Çorum’u üvey evlat gibi görmesi dolayısıyla veya Çorumlunun oyunu cebinde gibi düşünmesi ile izah edilebilir.

Hoş AKP Milletvekilinin ‘havada uçak gören, havaalanı istiyor’ gibi laf ettiği yerde AKP teşkilatlarının, atanmışlarının ve seçilmişlerinin beceriksizliği veya iş bilmezliği ile izah edilebilir. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi Hürriyet Meydanında tüm dünyaya Çorum Havaalanı sözü vermiştir.

GENEL BAŞKANIMIZIN SÖZÜ NAMUSUMUZDUR

İyilerin iktidarında en kısa zaman içerisinde havaalanının temelini Genel Başkanımıza attırmak Çorum’a sözümüz olsun” dedi. Fatih Mehmet Arslan son olarak, ”Söz uçar yazı kalır, bu açıklamalarım bir taahhütnamedir, kayda geçsin. Çorumlu bu yazının şahidi olsun” diye konuştu.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ