logo

Ahlatcı, Hemşireler Haftasını kutladı

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası dolayısıyla Çorum Sağlık İl Müdürlüğünü ziyaret ederek burada görev yapan hemşirelerin, ebelerin Hemşireler Haftası’nı kutladı.

Ahlatcı, zor şartlar altında büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getiren hemşirelerin, insan sağlığı için verdikleri bu onurlu hizmet, övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak ettiklerini söyledi.

Yusuf Ahlatcı, hemşirelerin, “Kişi ve toplum sağlığının korunarak hasta bakımının bilimsel yöntemler, özveri, sabır ve şefkatle sağlanması hususunda, ‘önce insan’ diyerek topluma hizmeti ilke edinmiş, insan sağlığı için önemli ve kutsal bir görev ifa eden hemşirelerimiz, yerine getirdikleri bu kutsal görevle hiçbir ayrım gözetmeksizin, birey, aile ve topluma, sağlıklarını kazandırmak için çalışır. Zira onlar, insan sağlığından daha önemli ve öncelikli hiçbir şey olmadığını çok iyi bilirler.

İnsan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu tüm hemşirelerimizin “12-18 Mayıs Hemşireler Haftası bu vesileyle kutlar, görevlerinde üstün başarılar dilerken, tüm insanlarımız için esenlik dolu bir gelecek temenni ederim” dedi.

ECZACILAR ODASINI UNUTMADI

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı,14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü nedeniyle Çorum Eczacı Odasını ziyaret etti.

Yusuf Ahlatcı ve beraberindekileri, Çorum Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Çalışkan, Sayman Fatih Çağtay, Yönetim Kurulu üyeleri Hilal Daban ve Bilge Demir Uysal Çorum Eczacı Odasında karşıladı.

Ziyarette konuşan İl Başkanı Yusuf Ahlatçı, 14 Mayıs Dünya Eczacılık gününü kutlayarak, eczacılık mesleğinin çok önemli bir meslek olduğunu söyledi. Çorum Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkan Sönmez Çalışkan da Yusuf Ahlatcı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ