logo

Akkentlilere ücretsiz taşıma sözü

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Akkentlilere ücretsiz taşıma sözü verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim çalışmaları kapsamında Akkent Mahallesi’nde seçim bürosu açtı. Açılışa ilgi yüksek oldu.

Bugün gerçekleştirilen açılışta konuşan MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Akkentlilere seslenerek, “Sizlerin oyları ve dualarıyla bu seçimle zaferle çıkacağımıza inanıyoruz. Adayımız Kenan Şahin’i inşallah Belediye Başkanı yapacağız” dedi.

Kaynar, MHP’ye verilen oyların bu partiye şu partiye gidiyor diye propaganda yapıldığına dikkat çekerek, “Lütfen bu söylenenlere itibar etmeyiniz. MHP’ye verdiğiniz oy Akkent’in geleceği için verdiğiniz oydur. MHP’ye verdiğiniz ülkücü camiaya ve Kenan Şahin’in başkanlığı için destek için verdiğiniz oydur” diye konuştu.

AK PARTİ AKKENT’E HİZMET ETMEDİ

MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ise AK Parti belediyeciliğinin Akkent’e hizmet etmediğini belirterek, “Burada otobüs hatları eksiksizliği mevcut. Market ve eczanelerin bir noktada olması ayrı bir sorun. Marketlerin yetersizliğinden dolayı sadece bir noktada market alışverişi için gelinmesi burada yaşayanlar için zulüm olmuştur. Bunların farkındayız çözümleri biliyoruz. Akkent’in çaresi MHP’dir. Akkent MHP ile gelişecektir. Bu mahallenin ticarethane veya sosyal donatı eksiklikleri bizim belediyeciliğimizde bitecektir” şeklinde konuştu.

ÜCRETSİZ TELEFERİK HATTI KURACAĞIZ

Şahin, Akkent’te ulaşım probleminin kendi belediyecilikleri döneminde biteceğini dile getirerek, “Akkent’te şehir merkezine uzanan ücretsiz teleferik hattı kuracağız. Teleferik illaki dağlarda zenginlere hizmet etmek için yapılmaz. Akkentlileri Çorum’a ücretsiz taşıyacağız. Bu sayede Akkent’te ulaşım problemini çözmüş olacağız.

MHP’YE VERİLEN OYLAR BAŞKA PARTİYE GİTMEZ

AK Parti tarafından dillendirilen MHP’ye verilen oylar CHP’ye değil ama bu vatanı karşılıksız sevenlere gider. Allah’tan korkanlara kul hakkı yemeyenlere gider. Bu söylemin hiçbir izahı yoktur. Bu söylemleri yapanları kınıyorum. Bu iktidarın neler yapmadıklarını gördük. Havaalanı mı geldi. Demiryolumu geldi. Bu memlekete ne yaptılar. Bundan sonra da karşılarına çıkanlara çamur atmaya kalkışıyorlar. Allah’tan korksunlar. MHP gümbür gümbür geliyor” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Akkent seçim bürosu hizmete açıldı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ