logo

Altınkaya, 100 fidanı toprakla buluşturdu

21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Altınkaya Şirketleri ,Hitit Üniversitesi Antropoloji Bölümü ve Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü öğrencileri ve öğretmenleri katılımı ile  100 adet fidanı toprakla buluşturdu.

Kah’ve orman, Altınkaya ARENA, Kaya Petrol, Anka360 Organizasyon, Altınkaya Doğa Sporları, Ormandia Gezen Oyun Parkları gibi firmalarla Çorumda ve çevre illerde hizmet veren Altınkaya, Sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Atçalı Bölgesinde gerçekleştirilen  “Dikili Bir Ağacım Var” projesi kapsamında, doğa sevgisi ve ağaçlandırmaya destek olmak ve her yaştan öğrenci grubuna ağaç dikimini ve önemini benimsetmek amacıyla yapılan etkinlikte  Altınkaya Şirketleri adına açıklamalarda bulunan Burhan Kaya ve Hasan Kaya, “ Doğanın korunması ve geliştirilmesi  ile ilgili her konuda destek ve çalışmalarımız devam edecektir. Amacımız farkındalık yaratmak ve özel sektörün de bu tarz etkinliklerde yer alması gerektiğini vurgulamaktı. Doğadan uzak yetişiyoruz, doğaya dönmeliyiz.

Ayrıca katılımlarından dolayı Hitit üniversitesi antropoloji bölümüne, Bahçeşehir kolejine ve Orman işletme müdürü Halil Kısacık’a çok teşekkür ediyoruz. Bu tarz etkinliklere devam edeceğiz”dediler.

Düzenlenen etkinlik sonrası her bir öğrencinin kendi emeği ile diktiği ağacı hatırlaması adına hatıra fotoğrafı içeren bir katılım belgesi verilmesiyle sonlandı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ