logo

01 Nisan 2019

‘Belediyenin bir kuruşunu boşa harcamadık’

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, göreve geldiği günden bugüne kadar Çorum belediyesinin bir kuruşunu bile yedirmediklerini ve boşa harcamadıklarını kaydederek, “Eksiğimiz olmuş olabilir. Sizlerden helallik istiyorum. Benim hakkım varsa helal olsun” dedi.

Kesin olmayan sonuçlara göre Çorum Belediye Başkanlığını, AK Parti Adayı Halil İbrahim Aşgın’ın kazanması nedeniyle Saat Kulesi Meydanı’nda bir kutlama programı düzenlendi.

Burada bir konuşma yapan Zeki Gül, “Çorum’da yeni bir zafere imza attığınız için şükranlarımı sunuyorum. Her ne kadar aday olmasak da biz davamızın önünde olduk. Belediye geldiğimiz ilk günden bugüne kadar size hizmete devam ettik. Biz hizmeti görevi devredinceye kadar devam edeceğiz.

Çorum’a hizmetimiz bitmedi ve bitmeyecektir. Bize Çorumlumuz emrederse koşarak geleceğiz. Biz burada şimdilik hizmeti noktalıyoruz. Daha iyi bir hizmet vermek üzere görevi Aşgın’a devrediyoruz. Bayrağı ve hizmeti daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Çorum Belediyesinin bir kuruşunu bile yedirmedik, boşa harcamadık. Eksiğimiz olmuş olabilir. Sizlerden helallik istiyorum. Benim hakkım varsa helal olsun” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ