logo

Çoban ve Sayan’a hayırlı olsun ziyareti

Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Yahya Çoban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevi süresince birlikte Çorum için güzel çalışmalara imza attıklarını ifade eden Gül, Çoban’ın yeni görevinde de Çorum’a faydalı işlere imza atacağına inandığını dile getirdi. Gül, Çoban’ın yeni görevinin kendisi ve Çorum için hayırlı olmasını diledi.

“Çorum Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Çorum’da eğitim öğretime yönelik yapmış olduğu ortak projeleri biliyorum” diyen Çoban, bundan sonra da eğitimdeki iş birliğinin devam etmesini temenni ettiğini vurguladı.

Çoban, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Gül’e teşekkür etti.

SAYAN’A DA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanı Zeki Gül, yapılan Olağan Genel Kurulun ardından tekrardan seçilerek güven tazeleyen Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan ve Yönetim Kuruluna da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çiftçilerin sorunlarına eğilme ve üretime yönelik hizmet verme konusundaki gayretini bildiğimiz bir kardeşimiz diyen Başkan Gül, “Bu konuda gayretli olduğunu da tekrardan başkan seçilmesinden anlıyoruz” dedi. Gül, güven tazeleyen Mehmet Sayan ve yönetim kurulunu tebrik ederek hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan da, Başkan Gül’e teşekkür etti.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ