logo

01 Nisan 2019

‘Çorum’da MHP oylarını yüzde 5 artırdık’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, Çorum’da MHP oylarını yüzde 5 artırdıklarına dikkat çekerek, “Öncelikle demokratik bir ortamda, olaysız geçen saygı ve sevgi çerçevesinde yürütülen bir seçim atmosferi yaşadık. Bundan dolayı da tüm adaylarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. 31 Mart yerel seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve partimize hayır getirmesini dilerim” dedi.

Bir önceki yerel seçim sonuçlarına göre oylarını en çok yükselten parti olduklarını ifade eden Kenan Şahin, “Halkımızın göstermiş olduğu teveccühe layık olmak için bundan sonra memleketimiz ve milletimiz için daha çok çalışacağız, seçim döneminde verilen vaatlerin gerçekleşmesi için elimizden gelen desteği vereceğiz ve takipçisi olacağız. Dileğimiz kazananın tüm halkımız olmasıdır. Bu bağlamda Çorum Belediye Başkanı seçilen Halil İbrahim Aşgın Beyi partimiz ve şahsım adına tebrik ediyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Sandıktan çıkan sonuca saygılı olduklarını dile getiren Şahin, “Demokrasiye bağlılığımız halkımızın tercihine hürmeti açıktır. Ayrıca Türkiye genelinde Cumhur İttifakının oy oranını koruması, devletimiz ve milletimizin bekası açısından bizleri mutlu etmiştir. 31 Mart seçimleri zilletin çökmesini sağlamış, ülkemizin zayıflığa düşmesi beklentilerini boşa çıkarmıştır. Daha güçlü bir Türkiye bizleri beklemektedir” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ