logo

Çorum’da ticaret daha da geliştirilecek

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Çorum Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca, Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız ve parti yöneticilerinin hazır bulunduğu ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.

Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat tarafından karşılanan İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, burada yaptığı konuşmada, her geçen gün büyüyen Çorum Ticaret Borsası’nın Türkiye’deki ticaret borsaları arasında önemli bir yere sahip olduğu söyleyerek, emeği geçenlere teşekkür etti. Terlemezoğlu, Çorum Belediyesini kazanmaları halinde birlikte çalışarak Çorum’da ticaretinin geliştirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat da, Çorum Belediye Başkanlığı adaylık sürecinde Bilgi Terlemezoğlu’na başarılar diledi. Naki Özkubat, ziyaret için Bilgi Terlemezoğlu’na ve İYİ Parti yöneticilerine de teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ