logo

Çorumlu gençlerden muhteşem performans

Çorum Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Ankara’da sahneye çıktı.

Türkiye’nin en büyük gençlik organizasyonu ‘fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması’nın, Ankara elemelerinde sahneye çıkan Çorum Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi muhteşem performansıyla göz kamaştırdı. 33 ilden 204 lisenin yarıştığı elemelerde kıyasıya rekabet vardı.

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, END Productions tarafından 22 yıldır aralıksız düzenlenen ‘fizy Liselerarası Müzik Yarışması’nın, İstanbul elemelerinin ardından 2 gün süren ve festival havasında geçen Ankara elemeleri de tamamlandı.

Geleceğin Çorumlu yıldız adaylarının muhteşem performansıyla göz kamaştırdığı elemelerde, Bolu’dan Çorum Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Sertab Erener’den “Aşk” şarkısıyla 27 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek büyük finale kalmak için 33 ilden 204 liseyle yarıştı.

Ankara elemelerinde Çorum’un yanı sıra; Ankara, Adana,Adıyaman, Ağrı, Amasya, Aksaray, Batman, Bolu, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, Karabük, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Tunceli, Yozgat ve Zonguldak’tan gelen liseliler de sahne aldı.

Gençleri profesyonel sahnede ağırlayan ve hayallerini gerçekleştiren yarışmanın eleme heyecanı İstanbul ve Ankara elemelerinin ardından 4 – 5 – 6 Nisan tarihlerindeki İzmir elemeleriyle son bulacak.

ÇORUMLU LİSELİLERİ BÜYÜK FİNALDE MUHTEŞEM ÖDÜLLER BEKLİYOR

fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması için 81 ildeki 8 bin liseliyi birbirinden değerli ödüller de bekliyor. Organizasyonun 22. yılında yarışmanın ödülleri arasında, cazip para ödüllerinin yanı sıra, eğitim sponsoru Okan Üniversitesi’nin üç öğrenciye vereceği Üstün Başarı Ödülleri kapsamında burs ödülleri de yer alıyor.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ