logo

18 Nisan 2019

Çorum’u birlikte yönetecekler

AK Parti eski Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı olan Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse’ye ziyareti sırasında, görev yaptığı Yönetim Kurulu üyelerinden Zekeriya Kuyumcu, Tuncay Yalçınkaya, Feridun Batan ve Mustafa Külcü eşlik etti.

Belediye Başkanı Aşgın’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Merkez İlçe eski Başkanı Mustafa Köse, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Çorum’a iyi hizmetlerde verilmesi noktasında her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Aynı düşüncenin aynı yolun yolcuları olduklarını ifade eden Köse, “Sizin Çorum’a yapacağınız hizmetlerle gurur duyacağız. Her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz” dedi.

Yapılan hatalar olursa da bunların yanlış olduğunu söyleyeceklerini belirten Köse, kardeşlik ve dostluk hukukumuza dayanarak yapılan yanlış konularda da uyarma hakkımızın olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Aşgın ise, Çorum’un menfaati için her konuda herkesle istişare yapmaya hazır olduklarına vurgu yaptı.

Herkesin görüşlerine saygı duyduklarını belirten Aşgın, Çorum için çarpan tüm yüreklere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu kaydetti.

Dost bildikleri insanların görüşlerinin kendileri için önemli olduğuna vurgu yapan Aşgın, “Kardeşlerimizin bize yol göstermelerin den her zaman mutlu olacağız. Bizler Çorum’u birlikte yöneteceğiz. Çorum için yapılacak her türlü iyi işlerin altında hepimizin imzasının olmasını istiyoruz. Sizin görüşleriniz ve dilekleriniz bizim için çok önemlidir” diye konuştu.

Heyet daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Lemzi Çöplü, Turhan Candan, İsmail Yağbat ve Alper Zahir’i de makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ