logo

18 Ağustos 2014

Dolu hasarına çözüm noktanız Ailece Oto

 

Çorum’da etkili olan fındık büyüklüğündeki dolu yağışı sonrası araçları hasar gören vatandaşlar üzülmeyin çünkü Ailece Otomotiv hemen yanı başınızda.

Dolu hasarı, otomobilinizin başına gelebilecek en büyük felaketlerden biridir. Dolu, birdenbire oluşan bir hava faaliyetidir. Dolu yağışına önlem alabilmek için şansa ihtiyacınız vardır. Bazen dolu yağışından kaçabilmek imkansız olabilmektedir. Ciddi bir dolu yağışı ile birlikte ne yazık ki araçlarınızda oluşabilecek ezik ve göçük sayısı ne yazık ki yüzlerce olabiliyor.

Eskiden bu hasarların onarımı mümkün olamıyordu. Oluşan hasarın giderilmesi için otomobilinizi hasarla bölümleri değiştiriliyor ve aracınızı orijinalliği bozuluyordu. Şimdi ise Ailece Otomotiv dolu hasarı ile oluşan göçükler için sayısı ne kadar olursa olsun boyasını bozmadan düzeltebilmektedir. Ailece Otomotiv, boyasız göçük düzeltme konusunda uzmanlaşmış olup, dolu hasarı konusunda da Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet veriyor.

Hasan-Hüseyin Kurt kardeşlerin sahibi olduğu Ailece Otomotiv Küçük Sanayi Sitesi 39. Sokak No: 4 adresinde hizmet verirken, firmaya her türlü sorularınız için (0.364) 234 82 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ailece otomotiv - Kopya

dolu-hasari-onarimi-ankara - Kopya

ailece otomotiv (1)

 

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ