• Cuma 17 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 19 ° / 7 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 22 ° / 7 ° Parçalı bulutlu

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Takım O G M B Av P
1.Beşiktaş 37 25 6 6 47 81
2.Fenerbahçe 37 23 7 7 30 76
3.Galatasaray 37 23 8 6 37 75
4.Trabzonspor 37 17 7 13 11 64
5.Sivasspor 37 14 7 16 9 58
6.Alanyaspor 38 16 13 9 13 57
7.Hatayspor 37 16 12 9 9 57
8.Gaziantep FK 37 14 11 12 8 54
9.Göztepe 37 13 12 12 4 51
10.Fatih Karagümrük 37 13 12 12 3 51
11.Konyaspor 37 11 14 12 0 45
12.Çaykur Rizespor 37 11 14 12 -11 45
13.Antalyaspor 38 9 13 16 -13 43
14.Başakşehir FK 37 11 16 10 -14 43
15.Yeni Malatyaspor 37 9 14 14 -6 41
16.Kasımpaşa 37 10 17 10 -12 40
17.Kayserispor 37 9 16 12 -16 39
18.MKE Ankaragücü 37 10 19 8 -15 38
19.BB Erzurumspor 38 9 19 10 -24 37
20.Gençlerbirliği 37 9 20 8 -29 35
21.Denizlispor 37 6 21 10 -31 28
  • BIST 100

    1.441%0,95
  • DOLAR

    8,2472% -0,27
  • EURO

    10,0374% 0,32
  • GRAM ALTIN

    485,26% 0,56
  • Ç. ALTIN

    800,679% 0,56


10 madalya ile Türkiye 3.'sü olduk

Güreşçilerimiz şampiyonaya damga vurdu.

Antalya’da sona eren U15, Yıldızlar, Gençler ve U23 Serbest ve Grekoromen müsabakalarında başarılı bir performans ortaya koyan Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 3 altın, 3 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 10 madalya ile Türkiye 3.'sü oldu.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri Türkiye Şampiyonasında minderi salladı. 30 Mart 18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen müsabakalarda Grekoromen stilde 87 kilo Gençler kategorisinde Tansel Can Örtücü, Serbest stilde Gençler kategorisi 79 kiloda Recep Bekkaya ve Yıldızlar kategorisi 48 kiloda Bekir Keser Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyonada dereceye giren sporcuları ve antrenörleri tebrik eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Çorum’umuzu ve kulübümüzü başarıyla temsil eden tüm sporcu ve antrenörlerimizi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Spora ve sporcuya verdiğimiz desteğin başarılarla geri dönmesi bizi gururlandırıyor. Bugüne kadar verdiğimiz desteği artırarak vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Antalya’da derece yapan sporcuların isimleri ise şöyle:

- U23 kategorisinde 82 Kg Grekoromen stilde Samet Yaldıran Türkiye 2.'si

- Gençler Kategorisinde 87 Kg Grekoromen stilde Tansel Can Örtücü Türkiye Şampiyonu

- Gençler Kategorisinde57 Kg Grekoromen stilde Himmet Sandıklı Türkiye 2.'si

- Gençler Kategorisinde 79 Kg Serbest stilde Recep Bekkaya Türkiye Şampiyonu

- Gençler Kategorisinde 97 Kg Serbest stilde Hasan Taha Küçük Türkiye 2.'si

- Gençler Kategorisinde 86 Kg Serbest stilde Hakan Satılmış Türkiye 3.'sü

- Gençler Kategorisinde 86 Kg Serbest stilde Mertcan Damatoğlu Türkiye 3.'sü

- Yıldızlar Kategorisinde 110 Kg Grekoromen stilde Mücahit Çelik Türkiye 3.'sü

- Yıldızlar Kategorisinde 48 Kg Serbest stilde Bekir Keser Türkiye Şampiyonu

- Yıldızlar Kategorisinde 55 Kg Serbest stilde Emre Çetin Türkiye 3.'sü