• Salı 12.8 ° / 4 ° Bulutlar
 • Çarşamba 8.1 ° / 3.4 ° bulutlu bulutlar
 • Perşembe 9.2 ° / 2.8 ° kırık bulutlar
 • BIST 100

  1.963%1,82
 • DOLAR

  13,7127% -0,62
 • EURO

  15,4638% -0,74
 • GRAM ALTIN

  783,36% -0,75
 • Ç. ALTIN

  1292,544% -0,75


AK Parti, istişare toplantısını Oba'da yaptı

AK Parti Çorum Teşkilatı, olağan aylık istişare toplantısını Çorum Belediyesi tarafından gençlere tahsis edilen Çorumlu Obası'nda yaptı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, AK Parti ilçe başkanları ve AK Parti ilçe belediye başkanları ile olağan aylık istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Her ay farklı ilçelerde düzenlenen AK Parti ilçe belediye başkanları ve AK Parti ilçe başkanları toplantısı, bu ay Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın ev sahipliğinde Çorumlu Gençlik Obası'nda yapıldı.

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur ve ilçe belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları ile birlikte istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, teşkilatın her bir mensubu ile inanç ve aşkla çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Ahlatcı, “2023 yolunda yapacağımız çalışmalarımızı ve ilçelerimize gerçekleştireceğimiz yatırımlarımızı ele alacağımız toplantımız hayırlara vesile olsun” dedi.

 

Toplanma amaçlarının istişare yapmak olduğuna vurgu yapan Ahlatcı, “İstişarenin faydasını bugüne kadar çok gördük. Şimdi de şehrimizin ve ilçelerimizin problemleri, dertleri, sorunları neyse dinleyip çözüm bulmaya çalışacağız. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bu anlamda da istişare yapmaya her zaman devam edeceğiz” diye konuştu.

İlçelerin genel durumu, ilçelere yapılan yatırım ve hizmetlerin yanı sıra hayata geçirilen projeler ile belediye başkanlarının ilçelerinde yaptıkları çalışmalarla kazandıkları tecrübeler hakkında istişareler yapıldı. 2022 yılında İlçelere yapılacak olan çalışmalar da masaya yatırıldı.

Yaklaşık olarak 2 saat süren toplantıda ilçe başkanları, yapılan teşkilat çalışmaları ve ilçelerin sorunları hakkında bilgiler verdi.

Toplantı sonunda Ahlatcı, belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerden ve toplantıya katılımlarından ötürü belediye başkanlarına ve ilçe başkanlarına teşekkür etti.