• Cuma 23.6 ° / 10.9 ° Dağınık bulutlar
 • Cumartesi 23.3 ° / 10.6 ° Açık hava
 • Pazar 22.4 ° / 10.3 ° Açık hava
 • BIST 100

  2.444%1,60
 • DOLAR

  16,7498% 0,31
 • EURO

  17,4797% -0,27
 • GRAM ALTIN

  974,66% 0,49
 • Ç. ALTIN

  1608,189% 0,49


'Kadir Gecesi, kardeşlik ve dayanışma duygularını pekiştirmeye vesile olsun'

Gelecek Partisi Çorum İl Başkanı Barış Coşgunsu, mübarek Kadir Gecesi'ni sağlam bir kardeşlik şuuruyla idrak etmemiz gerektiğini söyledi.

Kadir Gecesi münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayınlayan Barış Coşgunsu, İslam Alemi’nin en mübarek gecesi olan Kadir Gecesi’nin gereklerinden birisinin de Müslümanlar arasında kardeşlik ve dayanışma duygularını pekiştirecek olması olduğunu ifade etti.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan ayını geride bıraktığımızı dile getiren Gelecek Partisi İl Başkanı Barış Coşgunsu, yayınladığı mesajda şunları dile getirdi:

“Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim´in indirilmeye başlandığı bu ayda bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne eriştik.

Ramazan ayı boyunca birlik ve beraberliğin sembolü, bereket dolu iftar sofralarında vatandaşlarımızla, komşularımızla ve akrabalarımızla bir araya gelerek birlikte iftarlar açtık ve dertlerimizi ve mutluluklarımızı paylaştık.

Bu mübarek gecede de inşallah ellerimizi semaya kaldırarak dualarda da bir araya geleceğiz. Bu mübarek gecede ellerimizi semaya kaldırdığımızda başta Filistin olmak üzere tüm dünyada zulme maruz kalan Müslüman kardeşlerimiz için de dua edeceğiz. Ramazan Bayramı´na ulaşamadan hayatını kaybeden yüzlerce Müslüman kardeşimiz için Allah´tan rahmet dileyeceğiz.

Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı derin acıyı paylaşarak idrak edeceğimiz bu kutlu gecede, Filistin ve tüm İslam topraklarında yaşam mücadelesi veren kardeşlerimiz başta olmak üzere Çorumlu hemşerilerimizin ve tüm İslam Alemi’nin Mübarek Kadir Gecesini sağlam bir kardeşlik şuuruyla idrak etmelerini diliyor, Cenab-ı Hak´tan başta ülkemiz olmak üzere bütün dünya için acıdan, zulümden, gözyaşından uzak, huzur dolu bir Gelecek niyaz ediyorum.”