• Pazar 0.9 ° / -3.1 ° Kar
 • Pazartesi -6.4 ° / -20.2 ° telaşlar
 • Salı -5.2 ° / -15.9 ° Hafif kar
 • BIST 100

  2.011%-0,15
 • DOLAR

  13,4667% 0,67
 • EURO

  15,2928% 0,98
 • GRAM ALTIN

  790,67% 0,09
 • Ç. ALTIN

  1304,6055% 0,09


Karabacak Premium'a görkemli açılış

Karabacak Mobilya, 39. yılını Dr. İlhan Gürel Caddesi’nde görkemli bir açılış töreniyle bölge halkının hizmetine sunduğu Karabacak Premium'la taçlandırdı.

Çorum’un köklü mobilya işletmelerinden birisi olan Karabacak Mobilya, 6. mağazasını Dr. İlhan Gürel Caddesi’nde açtı. 39 yıldır Çorum’da mobilya sektöründe hizmet veren Karabacak Mobilya, perakende mobilyacılık sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı başardı.

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü markalarının buluştuğu Karabacak Premium, “Kalite Tesadüf Değildir” sloganıyla yüzlerce model ve en trend ürün çeşitlerini Çorum halkının beğenisine sundu. 

1.000 metrekare alanda şık dekorasyonu ile dikkat çeken Karabacak Premium’un açılışına AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya, Vali Yardımcısı Tamer Orhan, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Gelecek Partisi İl Başkanı Barış Coşguncu, Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Engin Erenler, Türkiye Değişim Partisi Merkez İlçe Başkanı Eralp Armakan, iş adamları, esnaf odası başkanları, sendika temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

39 yıl önce 30 metrekare alanda başladıkları mobilya sektöründe bugün 6 adet mağaza, 10 bin metrekare kapalı alan ve onlarca çalışan ile Çorum’a hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını belirten Karabacak Mobilya Sahibi Ali Karabacak, “39 yıl önce babam Sadık Karabacak’ın attığı tohumlar bugün emeğini vermeye başladı. 

30 metrekare alanda başladığımız ticari hayatımıza bugün 6 adet mağaza, 10 bin metrekare kapalı alan ve onlarca çalışanımızla Çorum’umuza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Çorum’da marka olduk, inşallah Türkiye’de de marka olmak için var gücümüzle çalışacağız. Biz hizmet edeceğiz, siz destek vereceksiniz, Rabbim de takdir edecek” dedi.

Konuşmaların ardından dua eşliğinde mağazanın açılışı gerçekleştirildi. Protokol üyeleri ve davetliler daha sonra Karabacak Premium’u gezerek, mobilyalar hakkında bilgi aldı.