• Perşembe 21.9 ° / 10.8 ° Açık hava
 • Cuma 23.2 ° / 10.9 ° Açık hava
 • Cumartesi 25.5 ° / 13.9 ° Bulutlar
 • BIST 100

  2.429%0,45
 • DOLAR

  16,3900% 0,16
 • EURO

  17,5618% 0,53
 • GRAM ALTIN

  974,46% -0,03
 • Ç. ALTIN

  1607,859% -0,03


Necmettin Uzun yeniden Başkan

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Oda Başkanlığını 8 yıldır başarıyla sürdüren Necmettin Uzun tekrar Başkanlığa seçilerek, güven tazeledi.

Gülüm Düğün Salonu’nda düzenlenen Genel Kurula ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek, 32 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Eker, esnaf odası temsilcileri ile çok sayıda oda üyesi esnaf katıldı.

Divan Başkanlığını ÇESOB Başkanı Recep Gür’ün yaptığı Genel Kurul’da saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gelir-gider bilançoları okunarak ibra edildi ardından emektar üyelere plaketleri takdim edildi.

ODANIN UNVANINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ

Genel Kurul’da ayrıca odanın unvanında değişikliğe gidildi. Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nın yeni ismi Çorum Oto Tamirciler, Makine Yedek Parça Satıcıları, Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası olurken, isim değişikliği ise oy birliği ile kabul edildi.

BAŞKAN DEĞİL, KENDİNİZE HİZMETKAR SEÇTİNİZ

Son olarak tek liste halinde gidilen seçimde mevcut Oda Başkanı Necmettin Uzun, tekrar Başkanlığa seçilerek, güven tazeledi. Uzun, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Sayın kıymetli oda üyelerim. Sizler kendinize başkan değil, hizmetkar seçtiniz. Sizlere hizmet etmek benim için bir onurdur, gurudur, şereftir. 8 yıldır nasıl çalıştıysam bunda sonra da aynı şekilde çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Necmettin Uzun Başkanlığı’ndaki Çorum Oto Tamirciler, Makine Yedek Parça Satıcıları, Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Yönetim Kurulu ise Alaattin YalçıHüseyin Şengil, İsmail Yetişgen, M. Murat İlter, Elvan Baykal, Cengiz Metin, Bahri Kuyumcu ve Arif Akça’dan oluşurken, Denetim Kurulu ise Özkan Ersoy, Serkan Pamuk ve Serbay Çetin’den oluştu.