logo

Kılıç: Volkswagen’i en çok Çorum hak ediyor


CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında iş adamı Ahmet Ahlatçı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Özgür Kılıç, Volkswagen’in Türkiye’de yapmayı planladığı otomobil fabrikasının Çorum’a kazandırılması için yapılan girişimlerden memnun olduğunu ve her türlü desteğe hazır olduğunu ifade etti.

CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, “Çorum’un en büyük sorunlarından biri işsizlik ve işsizliği çorumda en aza indirmek için yapılan her türlü girişimi canı gönülden destekliyoruz” dedi.

Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırımla ilgili süreci yakından takip ettiğini belirten Kılıç, “Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırımı en çok Çorum hak ediyor. Çorum’da sanayimizin büyümesi ve güçlenmesi için büyük bir adım atılmış olacak. Bu yatırım Çorum’un yükselen ve büyüyen sanayisi için çok büyük bir fırsat olacak. Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı olarak her türlü desteğe hazırım. Bu değerli girişimlerinden dolayı iş adamımız Ahmet Ahlatcı’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren iş adamı Ahmet Ahlatcı ise, CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç’a desteği için teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ