logo

24 Şubat 2019

MHP Adayı Kenan Şahin’e yoğun ilgi

MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Ayva Köyü Derneği ziyareti sırasında yoğun bir ilgiyle karşılandı…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Ayva Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, parti teşkilatlarının belirlediği programın yanı sıra gelen özel davetleri de ihmal etmiyor.

Şahin, Ayva Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan davet üzerine derneği ziyaret etti. Parti yöneticileri, belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyarette Şahin’i dernek yönetici ve üyeleri büyük bir coşkuyla karşıladılar. Derneğin içerisini MHP bayraklarıyla donatan Ayvalılar, Şahin’e sevgi gösterisinde bulundular.

Karşılaştığı yoğun ilgi ve sevgiden çok memnun kalan MHP Adayı Kenan Şahin, vatandaşlarla sohbet ederek, hem sorunlarını dinledi, hem de yapmayı planladığı bazı projeler hakkında paylaşımda bulundu.

4. CEMRE 31 MART’TA SANDIĞA DÜŞECEK

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin Türkiye ve Çorum için çok önemli olduğunu her fırsatta dile getiren MHP Adayı Kenan Şahin, Çorum Belediyesi’nde de değişim zamanı geldiğini anlatarak, Çorumlulardan destek istiyor.

“Yolu hizmet olanın akıbeti hayır olur” diyen MHP Adayı Kenan Şahin, Çorumluların arzuladıkları belediyeye ülkücü kadrolarla kavuşacağını kaydetti. Çorumlulardan Çorum Belediyesi’ni ehline emanet etmelerini isteyerek destek talep eden MHP Adayı Kenan Şahin, MHP meclis üyeleri ile birlikte Çorumluların hizmetkarı olmaya talip olduklarını vurgulayarak, “Sorunları biliyoruz, çözümünü de biliyoruz. Biz sorunları çözmenin yanında insanlarımıza hak ettiği hizmetleri de sunmak için bu göreve talibiz” diye konuştu.

Şahin, “Milletimizden destek istiyoruz ve söz veriyoruz. Yorulmamaya, bıkmamaya ve usanmamaya yemin ettik. Halkımızın yanında dimdik durmak, onların hizmetkarı olmak boynumuzun borcudur” ifadelerini dile getirdi.

MHP Adayı Şahin, çalışmalarını sosyal medya üzerinde duyururken de farklı ve ilginç bir mesaj verdi. Birinci Cemre’nin 19 Şubat’ta havaya, ikinci Cemre’nin 26 Şubat’ta suya, 3. Cemre’nin 5 Mart’ta toprağa düşeceğini hatırlatan MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, dördüncü Cemre’nin de 31 Mart’ta sandığa düşeceğini söyledi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ