logo

Önceliği (A)dalet, (L)iyakat ve (İ)stişare olacak

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, hizmette önceliğinin adalet, sonra istişare ve son olarak ta liyakat olacağını söyleyerek, kısaca ‘ALİ’ olacağını dile getirdi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, projelerini 8 Mart Cuma günü Anitta Otel’de düzenleyeceği toplantı ile kamuoyuna duyuracak.

Çorum Post’u ziyaret ederek, internet haber sitemiz sahibi Satılmış İnaç’ı da toplantıya davet eden Aşgın’a ziyaretinde Belediye Meclis Üyesi adayları Lemzi Çöplü, Kenan Özüyağlı ve Namık Kemal Batman eşlik etti.

Ziyarette konuşan Aşgın, “Hizmette önceliğim; bir adalet olacak. Yani adaletli olup tüm kesimlere eşit hizmet sunmanın gayretinde olacağım. İki liyakat olacak. Yani liyakatli insanlarla çalışacağım. Üç istişare olacak. Yani yapacağımız her işte benim bildiğim doğrudur demeyeceğim, herkesle istişarede bulunacağım. Yani ALİ olacağım” dedi.

Çorum’u bütünüyle kucaklayan, tüm kesimleri kapsayan çok önemli projelerinin olduğunu anlatan Aşgın, “Biz inanıyoruz ki Allah için yapılan her iş bereketlidir, samimidir. Biz de her ne yapacaksak, Allah için yapacağız. Biz inanıyoruz ki, hiç kimse bizim dilimizden ayrılık sözleri duymayacak. Biz dünümüzü de bugünümüzü de birlik ve dirlik üzerine kurduk. Yarınlarımızı da bu milletin birliği üzerine kuracağız” diye konuştu.

Seçim çalışmalarına başladıklarında oluşturdukları proje ekibi tarafından Çorum için 19 Mega Proje hazırladıklarını ancak bu projelerinin sayısının şu anda 30’u bulduğunu  ifade eden Aşgın, 8 Mart Cuma günü bu projeleri hazırlanan sinevizyon eşliğinde Çorumlulara tanıtacaklarını sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Satılmış İnaç ise, Dr. Aşgın’a Belediye Başkanlığı yolunda başarılar diledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ