logo

Renkli bir Başkan Adayı

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Albayrak Caddesi’nde bulunan esnafla buluştu. Esnaf tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Bilgi Terlemezoğlu, esnafın sorunlarını ve dertlerini dinledi.

İYİParti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’nın da katıldığı ziyaretlerde Bilgi Terlemezoğlu, Albayrak Caddesi’nde taksi duraklarını, kahvehaneleri ve işyerlerini tek tek ziyaret etti. Cadde üzerinde girilmedik işyeri bırakmayan Terlemezoğlu’na vatandaşlar ve esnaf büyük ilgi gösterdi.

HER MAHALLEYE KATLI VE KAPALI OTOPARK 

Terlemezoğlu, vatandaşlara Çorum Belediyesini kazanmaları halinde belediyeyi beraber yönetme sözü verirken, vatandaşlara projeleri hakkında da bilgiler verdi. Albayrak Caddesi esnafı tarafından cadde üstünde cadde üstündeki trafik yükünün fazla olması ve araç park alanlarının yetersizliğinden dolayı sıkıntılar yaşandığını anlatması üzerine, Terlemezoğlu, Belediye Başkanı seçilmeleri halinde her mahalleye katlı ve kapalı otopark yapılacağını, hiçbir aracın cadde ve sokak içine park yapılmayacağı müjdesini verdi.

Bilgi Terlemezoğlu, ayrıca bazı cadde ve sokakların araç trafik yüküne göre tek yöne de düşürülebileceğini sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ