logo

Şevket Erzen, güven tazeledi

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Tek liste halinde gerçekleştirilen Genel Kurulda Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen oy birliğiyle yeniden Cemiyet Başkanlığına seçildi.

Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen Genel Kurula cemiyet üyeleri katıldı. Divan Başkanlığını Çorum Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Mehmet Yolyapar’ın üstlendiği Genel Kurulda Atilla Çiğdem ve Mehmet Akçay katip üye olarak görev aldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurulda faaliyet, denetim ve bütçe raporları ayrı ayrı okunarak ibra edildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yapılan oylama sonucunda Yönetim Kurulu Şevket Erzen Başkanlığında şu isimlerden oluştu: “Bülent Özkaleli, Sadık Örgel, Recep Mebet, Taner Şimşek, Mustafa Külcü, Ali Özdemir, Bilal Çevrim ve Serdar Özel.” Denetim Kurulu ise Kemal Mesci, Şahin Örgel ve Uğur Çınar’dan oluşurken, Federasyon Delegeleri de Şevket Erzen, Bülent Özkaleli, Bilal Çevrim ve Recep Mebet’ten oluştu.

Genel Kurulda konuşan Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak tüm Cemiyet üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ve beraberindeki heyette Genel Kurulu ziyaret ederek Şevket Erzen ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.

CEMİYET ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU

Genel Kurul sonrası ise Bilge Suit Otel’de Cemiyet üyelerine yemek ikram edildi.

Cemiyet üyeleri yemekte Çorum Haber Gazetesi’nin 10 bininci sayısını pasta keserek kutladılar.

Çorum Haber Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar da, yapılan jestten dolayı Şevket Erzen’e ve Cemiyet üyelerine teşekkür etti.

Erzen de Yolyapar’ın şahsında tüm çalışanları kutlayarak, daha nice 10 bin sayılar dileğinde bulundu.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ