logo

‘Şimdiye kadar aklınız neredeydi?’

İYİ Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, İYİ Parti olarak 31 Mart günü seçimde büyük başarı elde edeceklerini belirterek, AK Parti’nin seçimi kaybedeceklerini anlayınca Çorum’a bakan üstüne bakan getirdiklerini iddia etti.

Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, Türkiye genelinde olduğu gibi Çorum’da da AK Parti’nin çok ciddi oy kaybının yaşadığını savunarak, “Her gelen AK Parti’nin üst düzey yetkilisinin Çorum tarihinde hiç görmediği yatırımları bizim dönemimizde gördü. Bu güne kadar yaptığımız yatırımların iki katını yapmanın sözünü veriyoruz. AK Parti Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a tam destek ful destek. Sandıkları patlamaya hazır mısınız gibi sözlerle rica minnet topladıkları insanlara hitap edip gittiler” dedi.

YOZGAT’TAN KOPYA ÇEKİP KOŞAR ADIM ANKARA’NIN YOLUNU TUTTULAR

AK Parti’nin Çorum’a elle tutulur gözle görülür hiçbir yatırım yapmadığını ileri süren Yıldız, “Bakın açık bir örnek vermek gerekirse, Sayın Cumhurbaşkanı Yozgat mitinginde Yozgatlılara sevindirici bir haber verdi. Yani Askeri Eğitim Birliği sözü verdi. Tabi, Çorum halkı ise, ‘onlara varda bize niye yok’ diyerek tepki gösterdi.

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan oluşan heyet apar topar, koşar adım Ankara’nın yolunu tuttu. Tabi yapılan istişareler sonrası Çorumlulara Askeri Eğitim Birliği kazandırdık gibi cümlelerle müjdeyi verdiler. Şimdi bizim şu soruyu AK Partililere sormamız en doğal hakkımız değil mi?” diye konuştu.

ŞİMDİYE KADAR AKLINIZ NEREDEYDİ?

İYİ Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, havaalanı ile ilgilide yaptığı açıklamada ise, “Bakın yıllardır Çorum halkının isteği olan havaalanı var. Onu da tuttunuz Yozgat’a kaptırdınız. Kısacası Çorum’a yıllardır elle tutulur gözle görülür hiçbir yatırım yapmadınız. Bunu ben demiyorum Çorum halkı söylüyor. Hatta şunu da düşünmeden edemiyorum. Yarın ya da diğer gün Çorum’a havaalanı yapacağız derlerse inanın hiç şaşırmayız. Çünkü Çorum halkı artık bu boş vaatlere karnımız tok diyor. Bu yüzden de İYİ Partiyi tercih ediyor. İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu ile Çorum’un çehresinin değişeceğini biliyor.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ