logo

14 Nisan 2019

Su faturaları ne zaman inecek?

Çorumlu vatandaşlar, 31 Mart yerel seçimleri öncesi su faturalarında indirime gideceklerinin sözünü veren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın bu sözünü ne zaman yerine getireceğini merakla bekliyor.

Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum Belediye Başkan adayıyken, seçildiği taktirde 31 Mart seçimleri sonrası en kısa zamanda içme suyunda indirime gideceklerinin sözünü vermişti. Şimdi ise vatandaşlar, Aşgın’ın bu sözünü ne zaman yerine getireceğini Çorum Post aracılığıyla sordu.

Dr. Halil İbrahim Aşgın’a yerel seçim çalışmaları yaparken vatandaşlardan en çok su faturalarından şikayet gelmişti. Aşgın da, halkın istek ve taleplerine kulak tıkayamayacağını ifade ederek, “Hemşehrilerimiz yaptığımız gezilerimizde bizlere su faturalarının yüksekliğinden şikayet etti. Çorum halkının bizden bu yönde bir beklentisi var. Bizler de halkımızın bu beklentisini karşılıksız bırakmayacağız. Nasip olur da seçilirsek ilk yapacağımız çalışmalardan birisi içme suyunda indirime gitmek olacak” demişti.

Çorumlu vatandaşlar da, büyük bir oy farkıyla Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı Belediye Başkanı seçtiklerini ve kendisinden biran önce su faturalarında verdiği indirim sözünü yerine getirmesini beklediklerini kaydettiler.

Bizde Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a, “AK Parti söz verdi mi yapar” sloganını hatırlatıyoruz.

Çorum Post

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ