logo

Sürücüler dikkat! Radara girmeyin

Çorum Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından hız ihlali yapan sürücülere karşı Mobil Denetim Araçları ile önlem alındı.

Emniyet Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Meydana gelen ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı tüm trafik kazalarının önlenebilmesi ya da asgari seviyeye düşürülebilmesi, azami trafik güvenliğinin sağlanabilmesi amacıyla ilimiz merkezinde 50+5 km hız ile Mobil Denetim Araçları (radar) hız ihlallerine yönelik denetimler planlı şekilde devam etmektedir.

Bu kapsamda, ilimizin yoğunlukla kazaların meydana geldiği cadde ve kavşaklarda araç sürücülerine yönelik her gün değişik zaman dilimlerinde Mobil Denetim Araçları yardımı ile 200 metre önceden levha ve dubalama yapılarak vatandaşlarımıza görünür vaziyette İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince hız denetimi ile trafik işaret levhalarına uymayan sürücülerine yönelik denetimler yapılmaktadır.

Trafik kurallarına uyan, trafik düzeninin sağlanmasına ilgi ve destek sağlayan siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ