logo

17 Nisan 2019

Ünlü manken Çorum’da podyuma çıktı

Ünlü manken Şebnem Schaefer, Çorum’da podyuma çıktı.

Çorum’un önde gelen gelinlik, nişanlık, abiye ve damatlık giysi modelleri ile düşlerinizi gerçeğe dönüştüren Miss Seliz & Bella Mağazası, 2019 yılı kreasyonunu muhteşem bir defileyle tanıttı.

Geçtiğimiz Salı günü Anitta Otel’de düzenlenen defilede Şebnem Schaefer ve Ekibi de tam not aldı.

Çorum’da Evliliğe Hazırlık Fuarı kapsamında düzenlenen ve Miss Seliz & Bella Mağazalarının 2019 yılı kreasyonunun tanıtıldığı defilede, ünlü manken Şebnem Schaefer ve ekibi podyuma çıktı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği defilede yaklaşık yarım saat podyumda kalan manken Şebnem Schaefer, sergilediği gelinlik modelleriyle büyük beğeni topladı. Kadınlar ilgiyle izlediği mankenleri cep telefonlarıyla görüntüledi.

Defile sonrası açıklamalarda bulunarak Çorum’da çok güzel bir etkinliğe katıldığını ifade eden Şebnem Schaefer, “Sanırım en son 10 sene önce burada defile yapılmış. Daha sonra hiç defile olmamış. Çok güzel bir etkinlik oldu. Bu kadar yoğun ilgi beklemiyordum açıkçası. Her sahneye çıkışımızda bizi alkışladılar, bizi motive ettiler.

İstanbul ve diğer yerlerdeki defilelerde bu tür şeyler pek olmuyor. Onlar sadece izliyor. Çok güzel ağırlandık. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Miss Seliz & Bella Mağazaları Sahibi Suat Bozer de, kendilerini kırmayarak Çorum’a gelen Şebnem Schaefer ve Ekibine teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ